Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Adwokat Andrzej Śmigielski to osoba, która pomoże w przypadku sprawy karnej, jak i cywilnej. W zakresie praktyki można też znaleźć choćby prawo rodzinne, czy prawo pracy. Możliwa jest nawet pomoc przy redagowaniu pisma procesowego. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Kancelarii Adwokackiej Andrzeja Śmigielskiego.

Prawo gospodarcze

Szukasz specjalisty od prawa gospodarczego? Rozwiązaniem jest postawienie na pomoc świadczoną przez Kancelarię Adwokacką Andrzeja Śmigielskiego. Mowa na temat działalności, która pomaga w przypadku problemów dotyczących prawa gospodarczego, jak i wielu innych kwestii. Niemniej czas skupić się tylko na sytuacji, w której zainteresowanie to prawo gospodarcze adwokat Łódź.
W takiej sytuacji pomoc może odnosić się do następujących kwestii: obsługa prawna przedsiębiorców, tworzenie i redagowanie umów, tworzenie spółek handlowych, pomoc prawna w negocjacjach handlowych, sprawy wekslowe, reprezentacja przedsiębiorców w sprawach sądowych oraz problematyka związana ze spółkami z o.o., akcyjnymi, komandytowymi, jawnymi, komandytowo-akcyjnymi, partnerskimi i cywilnymi.
Warto również podkreślić, że bez względu na to, czy w obszarze zainteresowania znajduje się prawo gospodarcze, czy cokolwiek innego, zawsze najważniejsze jest zadowolenie klienta. Masz jakieś pytania? Jeśli tak, pora na skontaktowanie się z nami.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 42 684-28-47


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Już niejednokrotnie udowodniliśmy, iż nasza kancelaria prawna Wodo i Partnerzy to nie tylko dobre rozwiązanie, lecz przede wszystkim profesjonalizm oraz doświadczenie, także odpowiednie działanie zmie...

Adwokat Jakubowski

Gdzie na śląsku znajdziemy doświadczonego prawnika? Kancelaria adwokacka Mariusza Jakubowskiego już niejednokrotnie udowodniła swoje profesjonalne i kompleksowe podejście, do wszystkich klientów oraz...