Katalog firm

Floor Planet

Szukasz odpowiedniego dywanu, wykładziny lub cieszących się coraz większym uznaniem paneli winylowych? Skorzystaj więc z oferty sklepu FloorPlanet jaki zajmuje się dystrybucją i sprzedażą wykładzin pochodzących od najbardziej renomowanych oraz uznanych producentów, dodatkowo gwarantuje nam kompleksowe wsparcie przy ich wyborze.

Wykładziny dywanowe

Skoro jesteś na etapie poszukiwania wykładziny albo dywanu, jaki de facto ma trafić do twojego mieszkania, biura, gabinetu lub innego miejsca to sklep FloorPlanet jest odpowiednim miejscem jakie warto odwiedzić. Dodatkowo poznać modne w ostatnim czasie wykładziny dywanowe które mają nie tylko swoich zwolenników lecz przede wszystkim rzeczywiście są metodą na to by w sposób ciekawy i oryginalny wykończyć naszą podłogę.
Wykładziny dywanowe doskonale odnajdą się w każdym miejscu gdzie się pojawią i jednocześnie pełnić będą jasno określoną funkcję czy też rolę, właśnie wykładziny dywanowe są czymś co powinniśmy ocenić przez pryzmat ich swoistej oraz normalnej eksploatacji.
Niech więc wspomniany powyżej sklep będzie miejscem jakie de facto doceni każdy z nas, a co najważniejsze znajdzie coś tutaj nie tylko dla siebie lecz odpowiedniego pod względem miejsca, wnętrza, stylistyki czy aranżacji którą z dywanem lub wykładziną zamierzamy stworzyć. Postawmy więc na wykładziny nie tylko warte swojej ceny, ale również o niezbędnych właściwościach jakie jeszcze bardziej przemawiają na ich korzyść.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508-132-665


Podobne firmy

JC Design

Dobrze dobrany wystrój wnętrz firmowych to coś, o co każdy właściciel firmy powinien zadbać. Jeżeli chcecie zadbać o wizerunek swojej firmy, to koniecznie musicie skontaktować się z JC Design. Zaproje...