Katalog firm

Kategorie


Floor Planet

Szukasz odpowiedniego dywanu, wykładziny lub cieszących się coraz większym uznaniem paneli winylowych? Skorzystaj więc z oferty sklepu FloorPlanet jaki zajmuje się dystrybucją i sprzedażą wykładzin pochodzących od najbardziej renomowanych oraz uznanych producentów, dodatkowo gwarantuje nam kompleksowe wsparcie przy ich wyborze.

Wykładziny PCV

Nie pierwszy raz wspomina się o tym, iż wybór wykładziny lub dywanu powinien uwzględniać przynajmniej kilka ważnych kwestii związanych z jego eksploatacją, właściwościami czy dopasowaniem do konkretnego miejsca jego wykorzystania. Sklep FloorPlanet to idealne miejsce by znaleźć odpowiedni na wielu płaszczyznach dywan, a także skorzystać z ciekawej oferty gdy chodzi o nowoczesne oraz oryginalne wykładziny PCV, które prezentuje strona http://www.wykladzinywinylowe.floorplanet.pl/.
Pewnie, że cieszą się one nie tylko sporym zainteresowaniem oraz zastosowaniem, a co za tym idzie już niejednokrotnie pozwoliły nam na optymalne ich dostosowanie w aspekcie jasno określonych parametrów i walorów użytkowych. Wykładziny PCV pomimo ich specyficznego wykonania, są doskonałym wyborem niemal dla wszystkich obiektów handlowych, holi oraz gabinetów czy naszych biur, także coraz częściej pojawiają się w mieszkaniach i domach.
Warto zatem rozważyć wykorzystanie wspomnianych wykładzin PCV, potraktować je jako coś oryginalnego, uniwersalnego oraz odpowiedniego pod kątem zastosowania.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

http://www.floorplanet.pl/

E-mail: sklep@floorplanet.pl

Tel.: 508-132-665