Katalog firm

Malaga

Niech znalezienie sali weselnej lub konferencyjnej w okolicach Łodzi, już nigdy nie stanowi żadnego problemu a tym samym wzbudzi naszą uwagą Malaga, czyli miejsce o odpowiednim zapleczu i wyposażeniu. Oczywiście jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób jakie szukają nie tylko atrakcyjnej lokalizacji ale również profesjonalnej obsługi każdej imprezy okolicznościowej.

Przyjęcia weselne

Szukasz odpowiedniej sali weselnej w okolicach Łodzi? Dodatkowo zależy ci na tym, aby posiadała możliwość skorzystania z dostępnych noclegów czy też profesjonalnej obsługi takiego właśnie wydarzenia? Malaga to coś więcej niż sala weselna w Łodzi, to standard oraz wysoki prestiż tym samym alternatywa za jakiej zastosowaniem w tej sytuacji przemawia bardzo wiele zalet, ciekawa lokalizacja czy też bogato wyposażona kuchnia, doświadczenie i profesjonalne podejście to tylko część z tego co możemy zyskać.
Oczywiście sala weselna w Łodzi jaką udostępniamy potencjalnym gościom jest wyposażona, a tym samym jej aranżacja nie stanowi żadnego problemu, podobnie jak dostosowanie menu czy zapewnienie kompleksowej obsługi i cateringu. Zatem niech będzie to sala weselna Łódź jaką zdecydują się państwo na samym początku poznać, ocenić jednocześnie przez pryzmat tego jak się prezentuje czy też bogatej oferty połączonej bezpośrednio z takim ważnym zawsze co zrozumiałe wydarzeniem.
Już wiele osób skorzystało z naszych sal weselnych i konferencyjnych, zawsze będąc zadowolonych z podjętej decyzji.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Dwór Artusa

Pewnie, że znalezienie odpowiedniego miejsca gdzie planujemy zorganizować nasze upragnione wesele, zwłaszcza w okolicach Łodzi może być niejednokrotnie czymś nader skomplikowanym a nawet trudnym zadan...