Katalog firm

Sowa

Zależy ci na funkcjonalnej, praktycznej i wydajnej klimatyzacji, wentylacji czy stworzenia instalacji cieplnej? Eko-Sowa to idealne dla ciebie rozwiązanie, firma która na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat już niejednokrotnie odpowiedzialna była za zaplanowanie, przygotowanie oraz montaż właśnie takich urządzeń, zawsze dostosowując je do potrzeb potencjalnego klienta.

Klimatyzacja

Chcesz czuć się komfortowe we własnym domu nawet wtedy, gdy na zewnątrz panują upały? Jeśli interesuje Cię niedroga klimatyzacja Łódź to miasto, na terenie którego działa wiele firm oferujących jej montaż w przystępnej cenie. Jedną z nich jest Eko-Sowa. Działając na rynku 11 lat, zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie systemów wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i nie tylko.
Wykonuje też docieplenia pomieszczeń przez wdmuchiwanie celulozy, zajmuje się montażem instalacji wodno-kanalizacyjnych i świadczy usługi serwisowe. Do produktów, jakie klienci mają do dyspozycji, zaliczają się między innymi pompy ciepła, piece, odkurzacze centralne, rekuperatory czy kolektory słoneczne. Współpraca firmy z renomowanymi producentami stanowi gwarancję niezawodności urządzeń.
Eko-Sowa kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, firmowych i deweloperów. Gwarantuje sprawdzone i energooszczędne rozwiązania, indywidualne podejście do każdego zlecenia i wysoką jakość usług. Więcej szczegółów na stronie.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233